SZENT ISTVÁN EGYETEM
Mezőgazdaság és Környezettudományi Kar
Növénytermesztési Intézet

FÖLDMŰVELÉSTANI TANSZÉK



A Földműveléstani Tanszék doktorandusz hallgatói

 

Név (ösztöndíj)

Elérhetőség

Bakti Beatrix

(2012-2016

Email: Bakti.Beatrix@mkk.szie.hu

Kende Zoltán

(2012-2016)

Email: Kende.Zoltan@mkk.szie.hu

Védés előtt álló doktoranduszok

Név

Kutatási téma

Elérhetőség

Nagy László

Szerves hulladék eredetű termésnövelő anyagok kifejlesztése és felhasználása a szántóföldi növénytermesztésben

Email: Nagy.Laszlo@mkk.szie.hu

Pósa Barnabás

Az energianád (Miscanthus spp.) magyarországi termesztésének megalapozása

Email: Posa.Barnabas@mkk.szie.hu

Bottlik László

levelező hallgató

A talajtakarás szerepe a talaj és klímavédelemben

Email: Bottlik.Laszlo@mkk.szie.hu

Kalmár Tibor

levelező hallgató

Tarlógondozás talajművelési és biológiai módszerekkel

Email: tkalmar@vaderstad.hu

Junek Nikolett

levelező hallgató

Fás szárú energiaültetvények vizsgálata kedvezőtlen adottságú termőhelyen

Email: Nikolett.Junek@vm.gov.hu

 

A Földműveléstani Tanszéken folyó kutatások keretében doktorált személyek

Név

Év

Munkahely

Fenyves Tibor

1997

SUMMIT-AGRO Hungária Kft.

Gyuricza Csaba

2000

SZIE MKK Növénytermesztési Intézet

Szalai Tamás

2000

SZIE KTI Földhasználati és Tájgazdálkodási Tanszék

Percze Attila

2002

SZIE MKK Növénytermesztési Intézet

Farkasné Szerletics Anikó

2004

 

Gecse Mónika

2006

Szolnok MÁV Kórház

Ujj Apolka

2006

SZIE MKK Növénytermesztési Intézet

László Péter

2007

MTA TAKI

Bencsik Katalin

2008

SZIE MKK Növénytermesztési Intézet

Stingli Attila

2008

SZIE MKK Növénytermesztési Intézet

Mikó Péter

2010

SZIE MKK Növénytermesztési Intézet

Földesi Petra

2013

MVH

Kovács Gergő Péter

2014

SZIE MKK Növénytermesztési Intézet